Cat Life Yas Mama Nasil ?

Benim1kedimvar

Hizli zamanima denk geldi ben de aldim 1 konserve. Sardalyali olani aldim

8 CEVAP

eltarcin

@Omereyub06 RC'de çok kalitesizdir. En az adını duymadığım Cat Life kadar...

eltarcin

Cat Life adında bir mama duymadım açıkçası. Google'a yazdığımda da "Cat Life" adında bir mama çıkmıyor. Link atarsanız yardımcı olabilirim. Gerçi adı sanı duyulmamış bir mamadan da fazla bir şey beklenmez.

Omereyub06

Google'a Cat life yaş mama yazdım anca çıktı bence çok kalitesizdir royal canin kullansan daha iyi olur.

Friolero

Bence mamanın ismi bile kalitesiz :d

animonda veya naturea almanızı tavsiye ederim.

Benim1kedimvar

Normalde bunu almiyorum sadece 1 kerelik aldim yine de hepinize tesekkurler. 1 konserveden zarar gelmez galiba

eltarcin

Gelebilir :) İmkan varsa vermeyin bence.

Bende Cat life diye bir firmanın yaş mamasından 3 konserve aldım verdim birşey olurmu :(

Lils

Şu ana kadar olmadıysa bir sıkıntı olmaz. En fazla yedikten sonra kusma vb. Bir belirti gösterirdi. Bundan sonra vermezseniz iyi olur.(içeriğine bakmadım cidden kalitesiz ise yorumum geçerli)
(Şeker içeriyorsa. İçinde %4 et varsa kalitesiz) bilinen markaları tavsiye ederim (felicia konserve, nd, reflex essential -diğerleri değil bu seri- gimcat bunlar tr ya da dünyada bilinen içeriği güzel yaş mamalar.)