10 Yaşındaki Kedim Çok Tüy Döküyor.

MerveDuma

Merhaba arkadaşlar, 10 yaşında mavi rus cinsi kısır bir kedim var. Beslenme Danışmanımız ND mama önerdi, onu yiyor fakat son zamanlarda inanılmaz derecede tüy dökmeye başladı. Yaşlı oluşundan kaynaklı normal kedilere göre hareketleri daha yavaş. Yemesi, içmesi de normal. Havaların çok sıcak oluşundan mı acaba? Bilemedim. :) En kısa sürede veterinere gideceğim fakat sizde de aynı durumun olup olmadığını merak ediyorum.

2 CEVAP

Cennet29

10 yaşında ki kedinin yaşlı kedi maması kullanması gerekmiyor mu. Nd bana göre cok ağır bi mama benim kedimde de feci tüy dökümü yaptı mamayı değişince düzeldi

Emytr

Ledimize bagisiklik güclemdirici icirmeye baslayin hem halsizligi gidecek hemde tuy dokumunun durdugunu daha neseli olduhunu goreceksiniz