Kedim De Fib Var

Kedime dün yapılan testlerde ve genel durumuna bakılarak (zayıflık, tikler, arka bacaklarını kullanamama, idrar ve dışıyı tutamama, göz enfeksiyonu ve görme kaybı başlangıcı) fib yüksek olasılıkla dendi ve ben 7 doktorla görüştüm hepsi aynı şeyi söyledi bilinen bir tedavisi yokmuş bu hastalığın. Göz enfeksiyonu yaklaşık 1 ayı geçkin bir şekilde var geçmediği için kortizon iğnesi bile oldu daha sonra daha 1 hafta olması yürüyememeye başladı birden gelişti yani inanın ne yapacağımı hiç bilmiyorum doktorların çoğu uyutulmasını önerdi iç organlarına sıvı dolumu başladığında çok acı çekiyormuş. Başka fib hastalığı geçiren ya da geçirmiş kedisi olan varsa yorum olmak istiyorum teşekkür ederim şimdiden

7 CEVAP

deniz_berkan

fip hastalığının tedavisi yoktur ... gecmiş olsun .

Selma_

tedavisi yok gecmıs olsun

Breda

Basima gelmedi ama doktorlarin dedigi gibi uyutuldugunu bunun kedinin aci cekmemesi ve sizin de daha acili anilar biriktirmwmeniz icin en iyisi oldugunu biliyorum.. Malesef arkadasimin kedisi böyle uyutulmustu..

Breda

Siz ve kediniz icin de cok uzuldum.. Umarim cok aci cekmez o da siz de..

Baristurk

Cok gecmis oldun. Konuda yardimci olabilirim

Sangcu

Maalesef fip kediler için ölümcül ama ilk evrelerindeyse sanırım kurtulma şansları var

Herkese teşekkür ederim ama küçük olduğu için aşırı hızlı ilerledi hastalığı gözü şu an tamamen gitti karnı ve ciğerleri şişmeye başladı bu kadar hızlı beklemiyordum sanırım uyutacağız acı çekmesine dayanamıyorum