Köpek Maması Önerebilir Misiniz Acil

Lunaspera

Merhaba 8 aylık chihuahuam var royal caninin puppy chihuahua mamasını kullanıyordum ama değiştireceğim temiz içerikli kaliteli mama önerebilir misiniz?

2 CEVAP

MelisRose

Merhabalar,
Mama biraz bütçe işidir. Bütçenizi bilmiyorum maalesef ona göre bir kaç segment mama önerebilrim.

Ben yıllardır exclusion kullanıyorum ve gayet memnunum. alerji nedeni ile monoprotein olması benim için bir artı. ben balıklı ve kuzu yada sığır etli olanını tercih ediyorum. Tavuk ve tavuk ürünlerinin mamada kullanılması benim köpeğimde tüy dökümüne sebebiyet veriyor. mama içeriği de benim için yeterli orta segment bir mama.

Fakat bütçeniz el veriyorsa ND önerebilirim gerçekten iyi ve besleyici bir mamadır.

Mamaların içeriklerini köpeğinize göre incelemenizi öneririm. ben kişisel olarak proplan, royal canin ve hills tarzı mamaları tercih etmiyorum içeriğindeki pirinç,tahıl ve mısır oranlarını çok yüksek buluyorum. o nedenle biraz şişirilmiş bir mama olarak geliyor. içerik olarak ilk et, balık yada tavuk bulunmalı mama içeriğine göre.

Tabii eminim çok farklı ve iyi mamalar vardır çok geniş bir sektör fakat ben exclusion mamadan çok memnun kaldığım için artık diğer mamaları pek araştırmıyorum.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

DanteGSD

Değiştirme sebebiniz bütçesel mi yoksa farklı bir problem mi gözlemlediniz?