Brit Care Köpek Ödül Mamaları

Lunaspera

Merhaba 8 aylık chihuahuam var brit care markasının dental, immunity gibi ödül mamalarını denemek istiyorum daha önce deneyen var mı gözlemlerinizi yazabilir misiniz?

1 CEVAP

MelisRose

Merhaba,

ara ara bende bu ödül çubuklarını veriyorum kilosuna göre uygun miktarda verirseniz bir sorun olmaz. köpek oyalanıyor ve kemirirken enerji atıyor. Konu bu tarz ödüller oldukça açıkçası hiç birinin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. en sağlıklı diş temizliği ve kemirme enerjisini atmak için kurutulmuş kuzu kulakları yada dana kulakları, soluk boruları, inek memesi gibi doğal şeylere başvurabilirsiniz hem sağlıklı hem de onlar için lezzetli.

Fakat markaların paketlenmiş çubuklarını çok sık kullanmamanızı öneririm.