Kedim Topallıyor Ama Koşabiliyor

lalalana5

kedim neredeyse 5 aylık ve en kuytu köşelere bile tırmanır ama inemez. miyavlar biz indiririz. bir süredir yürürken hafif bir topallama fark ettik. arka ayağı biraz yamuk duruyor. ancak rahatça koşup beni kovalar ben onu kovalarım, koşarken ya da yürürken acıdığına dair bir ses çıkarmıyor ya da basmaktan çok kaçınmıyor.

kırık çıkık ya da burkulma olduğunu nasıl anlarım ve ne yapabilirim? veteriner bir video istediği için onu çekmeye çalışıyorum.

1 CEVAP

OnurSoft

Veteriner kontrol etse rotgen film çekse net ve doğru bilgi verebilir