Kedimin Çenesinde Siyah Kabuklanmalar Oldu

Mianaz

Merhaba kedimin çene kısmında siyah kabuklanma var sanli birşeye sürülmüş gibi dökülüyor ama tamamen girmiyor yine tekrarlanıyor internetten baktım çene aknesi denen bir hastalığa benziyor ne yapmam lazım zeytin yağı dediler sürdüm ama geçmedi tamamen

6 CEVAP

yasminackz

mama kabı olarak plastık kullanıyorsanız oda yapıyor

Masa28

Benim kedim van kedisi.4 aydır mantarla boğuşuyor.ilk belirtiler de bende siyah kabuklardı.veteriner beyaz tüylü kedilerde daha çabuk yayılma yaptığını söyledi.bence tedbir olsun diye veterinere götürün.

Mianaz

Siz suan kediniz için ne kullanıyosunuz ben götürdüm fakat çok önemsemedi ama yaklaşık 2 aydır var gecmiyor artmıyorda azalmıyorda plastikte kullanmıyorum mama kabı olarak

aoeo10

ben kedimi 7 ay önce filan sahiplendim o zamandan beridir var ve veterinere sorduğumda ev yemeğindeki yağ kalıntıları olduğunu söyledi çoğu kedide varmış

aoeo10

ben kedimi 7 ay önce filan sahiplendim o zamandan beridir var ve veterinere sorduğumda ev yemeğindeki yağ kalıntıları olduğunu söyledi çoğu kedide varmış

Mianaz

Teşekkür ederim