Kedi Gözü Kornea Zarar Görmesi

aeri-l

Selamlar, annemin kedisinin başına çok üzücü bir şey geldi. Bugün süpürgeden korkup sinekliğe tırmanmış o sırada da gözünü bir şeye çarpmış sanırım. Annem veterinere götürmüş ve doktor korneasının zarar gördüğünü söylemiş. Yeşil bir damla damlatmış. Dryex ve exocin isimli iki damla vermiş birkaç güne geçmezse operasyonla tıkalı göz kanallarını açıp bir daha deneyeceklermiş. Çünkü damlattığı yeşil damlanın aslında burnundan ve ağzından akması gerekiyormuş. İranların genelde göz yaşı kanalları tıkalı olduğu için akmadığını söylemiş. Böyle bir durum yaşayan ve gözü iyileşen kedileriniz var mı? Lütfen bize dua edin kedinin adı Fıstık. Annem aşırı üzgün, kedisi onun her şeyi 😢

2 CEVAP

aeri-l

Bu arada en kötü ihtimal gözü tamamen işlevini kaybedebilir demiş onu eklemeyi unutmuşum

Elifgumuss

Merhaba aynı durum benimde başıma geldi yavrumuz iyileşti mi acaba