Bu Durum Normal Mi?

Coconutbey

Merhaba birkaç gündür evimde misafir var yatılı kalan ve kedimle çok ilgilenemiyorum o da haliyle günü uyumakla geçiriyor. 1-2 gün önce de evde tadilat vardı çok korkmuştu strese girdi şuan sakin ama şükür geçti. Kedimin böyle durgun olup uyuması normal mi? Yemek yiyor tuvaletini yapıyor ama evde misafir olduğu için dediğim gibi oyun falan oynayamadık meşgul olduğumdan hep uyuyor arada gelip yanımıza dolaşıyor sadece :/

3 CEVAP

Coconutbey

Bugün gitti misafirlerim zaten artık daha çok ilgilenebilirim🥰

CakilYavrukus

Kediler de insanlar gibi zaman zaman böyle durgunluk yaşarlar normal

_SeNa

Havanın sıcak olmasından dolayı da sürekli uyuyor olabilir. Benim kedim full yatiyor gece kalkıyor. Siz yine de az da olsa vaktinizi ayırmaya çalışın.