Kedim Sürekli Kusuyor

melikecet

Merhaba kedimi 6 gün önce kisirlastirdim ama hergun kusuyor yediği herseyi kusuyor çok zayıfladı veterinere sordum normal bi durum diyor bu durumu yaşayan var mı başka bisey olabilir mi ne yapmam lazım

3 CEVAP

ozguruk

Başka bir veterinere sorun birde

HaydutveNazli

Hiç normal bir durum değil baska veterinere de sorun

Ketonmanya

Merhabalar.

Operasyondan sonra 1-2 gün kusması normaldir ama 6 gündür yediklerini sürekli kusuyorken hekiminiz nasıl bunun normal olduğunu söyleyebilmiş, hayret doğrusu. Kusma normal olsa dahi en azından besinsiz kalmaması için serum verebilirdi.

Arkadaşların da önerdiği gibi başka bir hekime daha danışmalısınız.

Bol patili günler dilerim.