Kedimi Kumunu Yerken Yakaladım

Ulku_Pera

Kumunu temizledim değiştirdim birlikte otururken kuma gitti
Kokladı ben tuvaletini yapacak diye beklerken bir de baktım yalıyo hemen aldım ağzındaki kum parçalarını çıkardım şaka gibi sanırım ilk defa yapıyodur diye umuyorum

3 CEVAP

İlk zamanlar benim ki de kuma alışırken yapıyordu 1-2 kere yakaladım az az yerken sonra kakasını yaptı bir yere alıp kakasını kuma koydum kokladı kokladı idrarını yaptı o gün bu gün yemiyor kumunu anlıyor tuvaletini oraya yapması gerektiğini normal bir durum ama çok yaparsa sanırım vitamin eksikliğinden de oluyormuş zamanla geçecektir merak etmeyin ama yemesine izin vermeyin uzaklaştırın hemen :) korkulacak bir şey değil

Ulku_Pera

Canım kızım bir yaşına girdi. Tuvaletini düzenli olarak hep kumuna yapıyor alışma anlamında bir sıkıntı Yok ☺️ Çok teşekkür ederim bir an çok endişelendim ama sanırım korkulacak bir şey Yok bir kaç gün takip edeceğim. Çok teşekkür ederim ☺️

Derdedermanim

Oyun oynaması dağıtması tadına bakması mümkün ...benim kedim koltuğa takılı iğneyi ağzına aldı yetişmesem yutabilirdi.Çocuk bunlar sağı solu belli değil herzaman mantıklı hareket etmiyorlar.