Anatolian Kedi Maması

venars

Anatolian kedi maması kullananlar memnun mu malum fiyatlar ortada bu mama dikkatimi çekti ama emin olamıyorum

2 CEVAP

AhsenAise

İçeriğinde mısır ve türevleri yok bu olumlu ,diğer yandan biraz zayıf bir içeriğe sahip
İlave olarak ev yapımı yaş mama verirseniz tamamlarsiniz ,az sayıdaki yorumların hepsi olumlu
Ama küçük paket yok ve kediniz tadını sevmezse elinize kocaman bir paketle kala kalırsınız

venars

evet doğru olmazsa bahçede beslediğim bebeklere veririm deneyeceğim