Kedim Üç Gündür Sürekli Uyuyor

burlo

kedimin üç gün önce kumunun yerini değiştirdim yakın bir nokta sadece oda değişikliği. hemen alıştı yaptı ama o gün kendini elletmedi oynamadı benimle sinirlendi sandım başta ama devam etti uyuması sürekli uyuyor yemesi içmesi normal oyuncakla oynamıyo zorla uyandırıp yakalamaca oynatıyorum hareket etmesi için. tuvalet yerini değiştiğim için sinirli olabilir mi

4 CEVAP

Derdedermanim

Kediler triplidir,eserlidir,hormanal durum,hava sıcaklığı ,evdeki patırtı kütürdü,ilgisizlik her şey olabilir kısaca canı istemez;mecburmuyum yahu bugünlerde böyle takılıcam kimene modundadır.

burlo

bugün oldukça hareketli oyuncu :))) insan korkuyor elinde olmadan. teşekkür ederim yorumunuz için

Susamsusi

Kediniz ne kadarlik

burlo

9aylık