Crystalin Kullanımı

_SeNa

Crystalinin bu dezenfaktanı da kedilerde genel temizlik amaçlı kullanılabilir mi, agiz kulak temizlemek icin bilgisi olan var mi

5 CEVAP

Patilicns

Merhaba Bizim veterinerimiz vermişti görsel gözükmüyor ama mavi fıs fıslı bir şişe kulak temizliğine göze buruna patisine sürülebilir demişti tedavi içinde kullandık aynı şekilde

Cennet29

Veterinerim önerdi her türlü şeye kullanıyorum çok faydasını görüyorum. Diş, göz, kulak, burun, popo, meme, pati, yaralara her türlü kullanılıyor. Her kedi sahibinde bulunması gereken çok amaçlı bi ürün. Kedi aknelerinde de etkili

Ketonmanya

Merhabalar.

Bahsettiğiniz versiyonu biz kedilerde derideki yaralarda kullanıyoruz. Alkolsüz olduğu için ağız ve gözde de kullanılabileceğini tahmin ediyorum ama yine de eğer hekiminizi arayıp sorma şansınız varsa bir sorun isterseniz.

Bol patili günler dilerim.

Patilicns

Ve işede yarıyor benim artık çantamdan eksik olmuyor sokaktaki canların gözü içinde kullanıyorum

_SeNa

Fotoğraf çıkmamış crystalin dezenfektan antiseptik sprey olan