Kedim Düştü Fakat Ona Ne Oldu ?

Merhaba 15 günlük bir yavru kedim var çok güçlü hızlı ve aktif bir kedi ilk defa kedi sahiplendim ve bakıyorum bugün kendisine mama hazırlarken kısa bir yükseklikten düştü yani tezgahtan laminanta düştü kafa üstü düştü o an mama yaptığım için kurtaramadım ve düşer düşmez bir anda deli gibi sağa sola zıplamaya başladı fakat bunu bilinçsiz yapıyor gibiydi. Hani kurbanların baş kısmı kesildikten sonra yaparlar ya aynı onun gibiydi sonra yere yığıldı ve yaklaşık 1 dakika boyunca bilinci kapalı gibi fakat gözleri açık bir şekilde sessizce bekledi yerde. sonra kendine geldi şu an sorunsuz bir şekilde Zıplıyor koşuyor yemeğini yiyor iş daha falan hiçbir şey kesilmedi fakat eskisinden daha sakin nedense anlayamadım o eski agresifliği o laftan anlamazlığı bunları arar oldum bu sabahtan beri sizce o an ne oldu gerçekten anlam veremiyorum ve şu anki ruh halini nasıl düzeltebilirim. Bir sorun yok fakat dediğim gibi eski agresifliğini eski laftan anlamazlığını arar oldum. Hareketlerinde reflekslerin de yeme içmesinde idrar yolunda daha iyi hiçbir problem yok yürümesi gayet düz bir şekilde koşarken de gayet düz bir şekilde koşabiliyor bir problem yok yani

3 CEVAP

Sezgek

Bahsettiğiniz davranış koda süreli bir can yanması nedeniyle yaptığı bir davranış olabileceği gibi kafasının üstüne düştüğü için ciddi bir sıkıntıda olabilir maddi durumunuz ne bilmiyorum ama bir vete danışmanızı öneririm bebek kedilerin zaten hareketli ve yaramaz olmalarını bekleriz ama kediniz 15 günlükten büyük bir kedi yanlışınız var bence o konuda ya da 15 gündür sizde demeye çalıştınız sanırım dediğim gibi sadece canı yandığı için de durgun olabilir ama emin olmak lazım bir sorun olmadığından o yüzden mutlaka vete göstermenizi öneririm geçmiş olsun

Emirrckr

Evet 15 günlük değil de yaklaşık 1 aylık gibi duruyor.
Ne olursa olsun bir hekime danışın derim ben.
Belki evet korktuğu veya canı yandığı için öyle davrandı ama elbette net olarak emin olamayız.
Veteriner kontrolü şart.

Simbaloski

Sizi korkutmak istemem ama oğlum simbada bu tarz bir şey yaşamıştı bizde ne olduğunu anlayamamistik, camdan bakarken birden asagiya düşüp bilinçsiz bir şekilde 1 dakika altında nobet gecirdi, bu her ay olmaya başladı, suan 1 bucuk yaşında ve epilepsi teshisi koyuldu, gozlemleyin, bir daha aynı şeyi yaşayacakmı? Eğer hiç birsey yokken bu tarz nobet geçirirse, eğer istanbulda iseniz alper bayrakal hocaya getirmenizi öneririm...