Kisirlastirdigim Kedimi Diğer Kedimi İle Baş Başa Bırakabilir Miyim

melikecet

Kedimi kisirlastirdim Tam bi hafta oldu ama dikisini soktu tekrar takılalı 5 gun oldu iki kedim var kisirlastirdigim kedimi hep ayrı odada tuttum ne zaman ikisini yalnız bırakabilirim de bisey olmaz kisirlastirdigim kedimin kafasında yakalik var diğer kedim korkuyor

2 CEVAP

Bence yakalık çıkana kadar ayrı tutun diğer kedinizde strese girmesin

Dikişi iyileşene kadar ayrı tutun bence. Diğer kediler dikişi yalayabilirler.