Kedim Titremeye Basladi

Roza23

Uyandim ve kedimin surekli titrediğini farkettim. Sanki atesi varmis da titriyor gibi ama patileri falan normal sıcaklıkta. Sizce ne yapmalıyım?

24 CEVAP

Roza23

Gözleri acik duruyo narkoz etkisinde galiba. Ağır ağır nefes aliyo

Roza23

Sabah mama da yemişti ac falan bırakmamıştım. Bi de burnundan sanki bi damla kan almis gibi. Cok korkuyorum ne yapmislar

Roza23

Akşama uyanır gece mama verirsiniz demişler sadece

Roza23

Ara ara gozlerini kırpmaya başladı sadece

Roza23

Gözleri surekli acik. Arada bi kirpiyo sadece tek hareketi bu henuz

Roza23

Bi veterinerimiz yoktu zaten surekli gittiğimiz. Bugun rahatsiz gibiydi babam alip gitmis ve kısırlaştırma yapip göndermişler. Anlamadim ne olduğunu ben de ama olan olduğu icin su saatten sonra ne yapabilirim onu öğrenmeye çalışıyorum. Şu an hareket etmeye basladi sürünerek yer degistiriyo falan ama hala endişeliyim. Herhangi bir tahlil de yapilmamis

Roza23

Evde sürünmeye başladı su an pek ayakta duramiyo. Üzerini örttüm kucuk bi battaniyeyle ama cıktı ordan da daha soğuk yerlere yatiyo hemen hic hali yok. Sabaha kadar mama ve su vermemem gerek değil mi?

Roza23

Ilk uyandığında inmeye çalıştı yataktan yere yer yaptim o yuzden ama geziniyo ara ara. Şu an titreme yok sadece derin derin ic çekiyo arada bi

Roza23

Üstünü ortsem mi sizce? Korkuyorum bi sey olacak diye. Daha önce bi kedimi kaybettim kaldıramam