Yavru Kedim Yetişkin Kedimin Mamasını Yiyor

yaaamur

merhabalar, yaklaşık 2 ay önce 4 yaşındaki tekir kızımın yanına bir kardeş sahiplendim, beslenme konusunda birkaç tavsiye isteyeceğim sizlerden:( yetişkin kedim için Virbac adult kullanıyoruz, yavru kedim içinse Virbac kitten. fakat sorun şu ki ikisi de sürekli birbirlerinin mamalarını yiyorlar:( bunun önüne nasıl geçebilirim, önerisi olan var mı? mama kaplarını farklı odalara koyarak da denedim, bu sefer ağlamaya başlıyorlar çok etkileniyorlar:( ne yaptıysam bunun önüne geçemedim, tavsiyelerinizi bekliyorum🙏🏻

1 CEVAP

zsezer

çok güzeller ahh bu yaramazlar bizimkilerde sokak yavru kediler için aldığım mamadan yiyorlar az biraz yemelerine izin veriyorum veterinerinize bir sorsanız ikisinin da içeriğini en iyi onlar biliyor