Petlebi Ekibine Teşekkür Ederim

Puffy2021

Petlebiye çok teşekkür ederim. Vet's plus markasının macunlarıni kullanıyordum ama bu kadar uygun fiyatlı sıvı ödülleri olduğunu bilmiyordum. Bizde videosunu çektik ön izlenim olsun sizlerede 😊https://youtu.be/lTbA1FwpFKc?si=2IFReH8CGiHehFoJ

4 CEVAP

Minminik

video çok güzel olmuş emeğinize sağlık
ben bir tane sıvı ödül mamasını 2 günde veriyorum maşallah sizin oburlar hüpletti hepsini

Patilicns

Videonuz çok minnoş olmuş emeğinize sağlık 🌸

Puffy2021

Çok teşekkür ederim. Evet bende haftada bir iki vermeye çalışıyorum ama video için göstermek istedim. Çok seviyor bizim kız bu tarz ödülleri. Destek olmak için kanalıma abone olursanız çok mutlu olurum buarada 😊😊