Kedi Sahiplenmek İstiyorum

Kayseri'de oturuyorum kedi sahiplenmek istiyorum ama nereden sahipleneceğimi bilemiyorum sokaktan sahiplenmeyi düşündüm ama bizim buralarda pek kedi yok sadece büyük kediler var onlarda kendilerini sevdirtmiyorlar onu eve alamayiz bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olurmusunuz

1 CEVAP

Roza23

Bu siteden ilanlara bakabilirsiniz. Ya da Instagram facebook gibi sosyal medyada da biçok sayfa var sahiplendirme yapan. En kötü ihtimal barınağa gidip yine alabilirsiniz. Maalesef her yer muhtaç can kaynıyor.