Acil Çok Önemli

arkadaşlar kedimin kan değerleri pretein değeri yüksek çıktı şimdi biz hipoalerjik mama kullanıyoruz ama bir fayda göremedim hayvan çok kötü durumda ne yapacağımı bilmiyorum veterinlerler bizim duygusal noktamızdan faydalanıp para tuzağı hepsi
işini hakkıyla yapan vet yokmu allah için 8 aydır yara atıyor kullandığımız mamalarda boş birsürü masraf yaptık yakalık taktım şimdide tuvaletini kum kabına yapmamaya başladı yataklara yapıyor yardımcı olun desteğinize ihtihacım var bu süreç beni çok sıkmaya başladı

11 CEVAP

Minminik

Merhaba,
Bezmiş ve tükenmişliğinizi çok iyi anlıyorum bu hayvanların ağzı var dili yok malesef sizin çektiğiniz duygunun bir ton fazlasını çekiyorlar siz stresslenince onlarada yansıyor bu durum o yüzden sakin kalmak ikiniz içinde önemli.
Çözüm bulamadıysanız veterinerlik fakülteleri başhemleri randevu veriyor ücreti karşılığında bulunduğunu ilde varsa araştırarak öğrenin, çok geçmiş olsun

CakilYavrukus

Geçmiş olsun karmaşık bir süreç, doğru tedavi alacağınız bir veteriner şart hangi ildesiniz

CakilYavrukus

Geçmiş olsun karmaşık bir süreç, doğru tedavi alacağınız bir veteriner şart hangi ildesiniz

Acarrabi

Çiğli izmir hayvan hastanesi Aykut hoca mükemmel bilgi bir hekim ona ulaşabilirsiniz

Puffy2021

Merhaba kedilerimiz birbirine ne kadar çok benziyor. Sorunun tam olarak ne olduğunu ben anlayamadım kedinizin protein değeri yüksek çıktı. Sonrasında kediniz ne gibi reaksiyonlar gösterdi kötü derken kastettiginiz neydi biraz daha açarsanız belki daha çok yardımcı olabiliriz

fiyonkii

*Merhaba. Kedinizin cildinde sivilce gibi şeyler mi çıktı? *

Cemalchief

Hipoalerjenik mi aca sorun, burada acikcasi tek protein kaynagi deneyin piyasada cok fazla mama var malesef deneyerek bulmaniz gerekecek bu mamayi, tabi ciddi bir masraf yapip test yaptirmazsaniz. Virbacta sadece somon var alerji serisinde bir bakin isterseniz, gecmis olsun
Rc alerjenik mamada tavuk
Hills hidrolize tavuk cigeri mevcut bu 3 unu biliuorum klinik olanlardan

Miniss

Merhabalar İzmir'desinjz sanırım.poseidon veteriner kliniği Tunahan hocayla bir konuşun isterseniz 🙌

MarsMaya

Merhaba henüz ziyaret etmediyseniz Gaziemir'de Gazi Veteriner Kliniği var. Biz de başka bir hastalıktan dolayı başka vetlerde dolandırılırken gittik.

kedim de gıda alerjisi
görüldü

Catsusam

Ulukent Can's veteriner tavsiye ederim. Böbrek hastası kedimi kurtardı. İhtiyacınız olursa özelden yazabilirsiniz numarası için. Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.