Dış Parazit Sonrası

Coconutbey

Merhaba kedime advantage dış parazit yapıldı ve gerçekten by daha etkiliymiş pireler bayıldı hatta öldüler 😅 ama yine de kalanlar olabilir ölü bile olsa onları nasıl toplamalıyım pire tarağı almıştım onla tarayacağım ama herhangi bir sıvı malzeme kullanmalı mıyım

3 CEVAP

AyseMia

Herhangi bir sıvı malzeme kullanmayın ıslatmayın, bu damlanın etkisini azaltabilir henüz yeni uygulanmış üstelik. Dediğiniz gibi sık dişli pire tarağıyla tarayın gün içinde 2-3 kez kuru olarak, ölü yada yarı canlı olanları yere düşmeden almış olursunuz, yarı canlı olanları tırnağınızla öldürmeden atmayın her ihtimale karşı. Temas halinde pireleri 20 dk içinde öldürdüğü ve 1 ay koruma sağladığı yazıyor Anvantage için. Multi olandan yaptırmadınız değil mi? Onun etkisi biraz daha düşüktür extra olarak iç parazit için ilaç da barındırdığından.

Emirrckr

Ölmüştürler,Advantage etkili bir damla.
Pire tarağı iş görür aynı zamanda yumurtalara karşın da kedinizin özellikle yattığı yerleri bol bol süpürün.

Coconutbey

Valla yeşil paketti sanırım kutusu üzerine sirke döküp lavaboya attım su döktüm 1-2 tanesine ölmüşleedir herhalde 😅