British Shorthair Yavru Kedimin Burnu Akiyor

Biraz once farkettigim bu sorun neden olur endiselenmem gerekir mi? Tam 2 aylik oldu 4 gun once.

3 CEVAP

Superisi814

Ben de bir Sarman, bir Tekir, bir Bombay ve bir kırma Van kedisi var.
British dediğiniz için bilemedim.
Yavru kedimin deseydiniz, belki yardım edebilirdim.

_aleykmsl_

bolca su içmesini sağlayın ve yumuşak bir bez/peçete yardımı ile silin ve göz çevrelerini ılıman bir su ile silin ben ayrıyetten kedime buhar tutuyorum ve rahatlatıyor kısa süre yapmanızı öneririm akciğerlerinin açılmasını sağlıyor ve buhardan sonra burnunda ki akıntıyı silip rahatlatıyorum

yavru olduğu için direkt veterinere götürün bir sorun varsa erken teşhisle erken müdahaleye başlanır geç kalmazsınız.