Arkadaşlar Bu Ürünler Hakkında Yorumlarınızı Yapar Mısınız Kullanan Varsa

Realbadvroken

Bunların hepsi Hediye olarak geldi Instagramdaki bir çekilişten. İyi ürünler mi acaba. Supravet anti hairball malt macun, Multi vitamin malt paste, immune c vit tablet,biotine kediler için tüy sağlığı multivitamin damlası,prebiotik takviye

4 CEVAP

komurlolis

Supravet bildiğim kadarıyla iyi bir marka, daha öncr kullanmadım fakat iyi bir marka olduğunu duymuştum

AyseMia

Şahsen kullanmadık ancak Supravet'i iyi marka olarak biliyorum. Malt macununu vs. kullananları duymuştum.

MrCaju

@Realbadvroken merhaba.
Supravet oldukça iyi ürünler sunuyor.
Gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
Selamlar.

PofudukLeo

Sadece malt macununu kullandık. Markanın iyi olduğunu düşündüğüm için almıştım. Üründe bir sıkıntı yoktu ancak maalesef oğlum asla yemedi.