Gün Geçmiyor Ki Bendeki Sorunlar Bitsin

aytunccc123

Arkadaslar artık bu anne kedim yüzünden çok yoruldum cidden kaç gün dışarıdan pire kapmasın diye salmıyordum altı bebeği var çünkü
Bugün komsumuz salmış öğleden sonra hala ortalikta yok bi yerde kapalı mı kaldı bilmiyorum yoksa ne yapar ne eder gelirdi çıksa bile en fazla 1,5 saat gezerdi bugün saatlerdir yok etrafa bakıyorum yok
Yavruları da daha 29 gunlukler ne kuma alistirabildim ne mamaya gecirebildim tamamen anneye bagimliydilar miyavlayip duruyordular şimdi uyudular neyseki
Bende eve çıktım birazdan tekrar kontrol edeceğim ama geleceğini sanmıyorum napacagim elimde süt tozu da yok suan tuvalet yaptırmalı miyim pamukla falan?

3 CEVAP

Ketonmanya

Nasıl ya? Başına bir şey gelmediği sürece yavrularını bırakıp asla dışarıda kalmaz. Ben de çok merak ettim şimdi. Lütfen bizi de haberdar edin.

Yamurmedine06

Tuvaletlerin yaptırın tuvaletleri gelmiş olabilir

Emirrckr

Üzüldüm,gerçekten sizinde başınız dertten kurtulmuyor,
Tabii sokak beslemeleri böyle biraz hani biri eksik olsa bile merak ediyor insan benimde başımdan geçti bunlar.
Ama size ayrıca 6 tane bebek sorumluluğu bırakmış oldu.
Öncelikle tuvaletlerini muhakkak yaptırın.
Ve bence yarın da bir kum kabı koyun,artık alışmaya başlayacaktırlar sonuçta 1 aylık olmuşlar.
Ki birkaç güne katı gıdaya da geçebilirsiniz ama yanında takviye mutlaka süt tozu vermelisiniz.
Anneleri gelmezse diye söylüyorum bunları yoksa anne sütü varken süt tozuna gerek yok tabiki ama diğer kum ve mama alıştırmalarına başlayabilirsiniz artık.
Neyse umarım anneleri geri döner belki sandığınız gibi bir yerde kapalı da kalmış olabilir.
Yarın etraflıca arayın derim.