Sokak Kedileri

Luasun

Acaba sokak kedileri nasıl bu kadar temiz görünüyolar ev kedileri gibi bazı sokak kedileri. Aşı falan olmadan nasıl böyleler ben bı tane sokak kedisi gördüm çok temizdi ev kedisi gibi

7 CEVAP

Cennet29

Karnı tok kediler her zmn temiz olur cünkü çöplere girip kirlenmek zorunda kalmazlar.

Boncukgoz

Ben de 2 hafta önce sokaktan aldim 1 piresi bile yok gibi duruyordu fakat pire temizlenme islemi yapıldıktan sonra en az 50 tane ölü pire çıktı bu konuda dikkatli olun. Patiler misiniz kedimi?

Coconutbey

Beslenip suyunu içtikleri için temizler bence de çünkü su içmeyen kedi kendisini temizleyemez de ama onlar da pirelenirler sonuçta iç dış parazit yapılmıyor

aytunccc123

Kimileri gerçekten birileri tarafından bakılıyor olabilir mesela bende apartmanin alt katinda bakıyorum gayet iyi besliyorum ve dışarı da çıkıp geziyorlar bazı görenler ev kedisi sandığı oluyor ama su faktörü de onemli tabii ne kadar çok icerlerse kendilerinide o kadar iyi temizliyorlar

Superisi814

Sokak kedileri de pirelenir, ve hastalanır .
Sokak kedilerinin bağışıklığı güçlüdür demek külliyen yalandır.

Yamurmedine06

Benim beslediğim sokak kedileride tertemiz yeterli su içtikleri taktirde kendilerini daha temiz bırakıyorlar

Luasun

Nasıl pirelenmiyo bu minnoşlar(nasıl hasta olmadıklarını sormıcam çünkü sokak kedilerinin bağışıklığı güçlü diye bilmiyom)