Hangi Veteriner İyidir ?

Selma_

İstanbulda yasıyorum yavru kedım daha hıc bır aşısını olmadı onun ıcın ıstanbulda olan sızınde gıttıgınız onerdıgınız bır veterıner var mı

9 CEVAP

Kedimekim

Veterinerlere rezil demek dogru bir soz oldugunu dusunmuyorum. O kadar sene okuyup emek veriyorlar ve bence hepsini ayni kefeye koymak cok yanlis.
Ben uskudar da Vetart veterinerlige gidiyorum ve gorebileceginiz en samimi hekimler islerini de gayet iyi yapiyorlar en kucuk sorunuzu bile buyuk bir ictenlike cevapliyorlar. Petlere de bir mal olarak ya da para olarak gormek yerine bir can gozuyle ilgileniyorlar. Pisman kalmazsiniz diyorum.

deniz_berkan

Etiler / Terapist veteriner. gözüm kapalı güvenrim bütün doktorları cok iyidir.

Patimani

Hangi semttesiniz ?

Elifoo

Uskudarda veterim var. İsmi veterinerim :) onun disinda atakentte(halkalida) atakent veteriner klinigi var ama orasi biraz tuzlu. İslerinde cok iyiler ama dedigim gibi mali anlamda biraz guclu olmaniz gerekiyor.

Feronia

Hiçbiri. Ciddiyim... Kızımı götürmesem de bir eşya vs. almak için uğradığım veterinerleri gözlemliyorum, hepsi rezil.

Elifoo

Vetart da guzel aynen, veterinerim de ondan bir durak once. Ikisi de gauet iyi :)

friolera

ben de vetart'a gidiyorum ve hem hekimler, hem teknisyenler kedime sefkatle yaklasip, korkutmadan muayene ya da asi olmasini sagliyorlar o derece ki asiri korkak kedim, asidan sonra bile tasima kutusuna kacmiyor, kendimiz sokmak zorunda kaliyoruz. ˆ-ˆ ayni zamanda bana da buyuk bir sabir ve guler yuzle yaklasip sacma sapan sorularimi cevapliyorlar ˆ-ˆ

Selma_

Yazdıgınız yorumlar karsılıgında galıba kedımı Vetart a getırıcem

kocamusa07

Hem veteriner kliğini hem de petshopu olan klinikleri tercih ederim