Vet's Plus Sakinleştirici

Yamurmedine06

Vet's plus sakinleştirici kullanan var mı yorumları okudum ama emin olamadım ya kendimden işe yaramaz diye.

6 CEVAP

MrCaju

@Yamurmedine06 Merhaba.
Geçtiğimiz 10 gün evvel sipariş verdim. Çünkü bizde çok merak ediyorduk.
Klinik ziyaretleri öncesi stresi azamiye indirmek için, birer fındık büyüklüğünde yedirdim yavrulara. Kliniğe gidene kadar yol boyu uyudular.
Hekimleri de rutin tırnak ve kulak bakımlarını kolaylıkla gerçekleştirdi.
Sonuç olarak çok şaşırdık bu kadar ise yaradığına.
Ancak her kedi için mi bu böyle bilemiyorum. Sizi yanıltmak istemem.
Kısaca biz aynı anda iki yetişkin kedimizde de olumlu sonuç aldık.
Eğer deneyimlerseniz yorumunuzu sizden de dinlemek isterim.
Selamlar.

MrCaju

Dipnot: Tablet olarak da alıp kullanabilirsiniz. Karar sizin, sonuç aynı olacaktır.

IIREMMM

Biz biofeline relax-paste kullanmıştık uzun yolculukta ,sedatif olmadığı için yani bitkisel bir ürün olduğu için tercih etmiştik, yorumlarda da birçok kişi memnundu ama genelde kızgınlığa giren kedileri için ya da 2.bir kedi sahiplendiklerindeki deneyimlerini paylaşmışlardı. Yolculuk için çok fazla deneyim paylaşan olmamıştı .Bizde son derece işe yaradı ,sakinleştiği için huzurlu uyudu yol boyunca .Vet's plusun böyle bir ürünü olduğunu bilmiyordum ama işe yaradı ise onu da deneyimleyebilirsiniz. Ben biofeline relax-paste ürünün içeriğini de ekleyeyim hangisi içinize sinerse ona şans verirsiniz.
Bileşiminde : L-tryptophan, yeşil çay ekstratı, kedi otu ekstratı, papatya ekstratı,omega 6 aktif madddeleri yer alıyor. Biz yolculuktan 2-3 saat önce 4 cm(2 gr) olacak şekilde vermiştik, tam anlamıyla etki etmesi için belirtilen miktarda vermek gerekiyor,daha az ya da daha fazla değil.

Yamurmedine06

Teşekkür ederim dönüşünüz için demeyince mutlaka yazcam

Cennet29

Ben tablet formunu aldım asla işe yaramadığı gibi birde kedi iyice azıttı bin pişman oldum çöpe attım. Aynı şekilde vet plus probiyotik tozda hiçbir işe yaramıyor çöppp

Pet Labs daha iyi diye tecrübe edinnler var 2 saat önce veriliyor yolculukdan önce 20 damla şeklinde ama tabi sizin kedinize etki eder mi bilmiyorum çiş sorunlarında iki kedi alıştırma sürecinde falan kullanan bildiğim kedi sahipleri var