Güncelleme//Anne Kedimiz Geldi

aytunccc123

Arkadaslar merak edenler olmuştu o yüzden haber vermek istedim tesadüfen tam eve cikarken anneyi disarda gördüm çağırdım aldım hemen içeri muhtemelen kızgınlık falanda değildi erkek kedi yoktu yanında hiç bilmiyorum bunaldı mı ondan mı böyle oldu anlamadim
Fotoğraf ise 4 aylık Tarçınım ve kardeşi Luna müthiş bi ablalık yapıyor elinden gelse cislerini bile yaptırmayı deniyor yine annesi yokken biraz olsun oyaladi onları
Diğerleri uyuyordu sadece bu meraklı kız ayakta olduğundan ikisine bi tabak schesir tavuk fileto koydum beraber baya yediler şimdi neyseki anneleri yanında tuvalet sorunu olmaz diye tahmin ediyorum yinede kum kabı koydum artık alismalari adina

6 CEVAP

Mmtklndr

Gözünüz aydın çok sevindim inşallah anneleri ile büyürler yavrular🙏🏻

Cennet29

Çok tatlılar 🤭🤭 kum kabı iyi olur cünkü öğrenecek vakitleri gelmiş nerdeyse 🤗 yavru mamayada başlarlar yavaştan

Ketonmanya

Ah çok şükür.

Uyumadan önce son defa bakmaya geldim siteye, sevinçli uyuyacağım. :)

Emirrckr

Gözünüz aydın :))
Bu arada Tarçın,yazlığa götürdüğünüz kediydi galiba maşallah büyümüşte abla olmuş.
Muhteşem ortam :)

aytunccc123

İnşallah inşallah bakalım şimdi ineceğim kuma yapmışlar mı merak ediyorum bugün ilk kez kuru mamada vermeyi denerim

katahajime

Gözünüz aydın çok güzel bir gelişme :))