Kedim Terlik Taşıyor

Taurielly

Nedeni sizce ne olabilir. Kedim kısır değil 4 ay önce doğum yapmıştı yavruları eşe dosta verdik ayrıca 3 aylık bir bebeğim var, uyurken odanın kapısını kapatıp kedimizi dışarda tutuyoruz. Son zamanlarda akşamları bağırıyor ve terlik taşıyor. Bunun nedeni ne olabilir

2 CEVAP

IIREMMM

Melis hanıma çok katılıyorum, mutlaka kısırlaştırın bir an önce daha fazla zorluk çekmesin, kısırlaştırmadığınız sürece tekrar tekrar kızgınlığa girecek çünkü

Ketonmanya

Merhabalar.

Nedeni kısır olmaması. Bir an önce kısırlaştırın ki hem o rahat etsin hem de siz.

Bol patili günler dilerim.