Kedimin Yakaligini Cikarirsam Dikisini Söker Mi

melikecet

Merhaba kedimi bir hafta önce kisirlastirdim iki gün sonra dikisini patlattı tekrar dikildi yakalik takıldı ama yakalik çok rahatsız ediyor yemek yeme su içme tuvalet vs belli yani dikiş tekrar dikildikten 6 gün sonra yakaligi çıkarsam tekrar söker mi sökerse bisey olur mu bu durumu yaşayan yada bilgisi olan var mı

3 CEVAP

MiaMavi

Merhaba ,
Ben de kedimi tam bir hafta önce kısırlaştırdım . Yakalıktan rahatsız olacağını düşünüp elbise almıştım . Bugun 7. Gün elbiseyi azıcık cıkarayım rahat etsin dedim ama bir baktım ki hemen yalamış dikiş yerlerini Allahtan açılma olmadı .Hemen geri giydirdim elbiseyi , sanırım 10 günü deviririz elbiseyle belki daha fazla bilemiyorum . Size tavsiyem gücünüz yeterse elbise almanız, yakalık da elbise de rahatsız ediyor maalesef ama elbise daha garanti ve yakalık kadar günlük yaşantısını etkilemiyor gibi duruyor. Elbise dediğim de çıt çıtlı zıbın .
Geçmiş olsun ..

melikecet

Elbiseyi diğer kedim yırtmışti o yüzden almadım dikisi eriyebilen dikiş iki ayda eriyo bu süreçte söker mi diye korkuyorum

Söken kedilerde var hiç tinlamayanlarda bence gözlemleyerek ilerleyin kedinizi bir bakın bakalım orayla ilgileniyor mu