Kuduz Aşısı Kedimi Kusturur Mu

Casperbeyy

Arkadaşlar merhaba,dün kedimin il tarımda kuduz aşısını yaptırdım ,yolda dönerken de annem bahçedeki çimlerden biraz yedirdi ona normalde biz malt kullanıyoruz ama sevdiği için birazcık verdi ve dün akşama doğru kedim kusmuştu hatta başta ben dışkı sandım o şekilde katıydı çimenden dolayı olduğunu düşündüm çünkü kediler çim yiyerek kendilerini kusturuyorlar normalde , bugün de gün içinde iyiydi ama az önce gördüm ki yine kusmuş.aşıdan dolayı olabilir mi

2 CEVAP

Casperbeyy

Güncel

Aşılardan sonra böyle yan etkiler olabilir evet ama başka nedeni de olabilir. Aşı olduğu için strese girmiş olabilir, yediği çimden kaynaklanıyor olabilir, tüylerini kusmuş olabilir. Bir süre gözlemlemeyi ihmal etmeyin. Eğer kusması devam ederse veterinere danışın. Geçmiş olsun.