Kedim Pirelendi Galiba ?

Mia_____

Arkadaşlar az önde yatagimda pire gördüm. Kedime baktım ama hiç göremedim tüyleri çok uzun değil kısa sayılır aşırı tüy dökmeye başladı bide bu aralar pireden olur mu bu ? Çünkü çok az döküyordu . Tüylerini ayırıp tek tek baktım içine ama hiç goremedim şu zamana kadar da hiç pirelenmedi benim bildiğim . Yarin iç dış yaptiricam . Bu pire geçmez mi ilk defa başımıza geliyor Gecmeyenler olmuş parazit damlası işe yaramıyor diyenler var ne yapmam gerekiyor. Kedimin üstünde hiç görmedim ama kendi yatağımda gördüm onu da öldüremedim çarşafları falan hemen makineye attım . kesin olarak bulaşmış mıdır kedime . Ve ne yapmam gerekiyor sadece dış parazit yeterli mi

3 CEVAP

Coconutbey

Kedinize geçmiştir bence benim kedim de geçen pirelenmiş çok kötüydü geç farkettim bir de advantage yaptırın o güçlü bir dış parazit pirelere etki ediyor

Mia_____

Şuan yaptırdım da fiprovet yapmış veterinerimiz inşallah etkisi olur..