Doğru Mamayı Mı Aldım

selam arkadaşlar, ben kısır kedilerimi bir kaç aydır sokaktaki mamacıdan aldığım açık kısır spectrum mamayla besliyodum, elimde alışveriş sitesinde kupon olduğunu gördüm ve bu sefer internetten aldım. mamayı açık aldığım için paketi nasıl tam bilmiyodum o yüzden kısır diye aratınca çıkan resimdeki low grain mamayı aldım. ama fark ettim ki bunun taneleri üçgen şeklinde benim önceden aldığımın mamanınki ise dikdörtgendi

bu mama bir sorun çıkarır mı yoksa devam edebilir miyim? teşekkürler şimdiden

2 CEVAP

arkadaşlar biraz bakınca gördüm ki benim verdiğim mama sanırım mavi paketli fussy 34 müş , low grain olanla aralarında çok fark var mıdır acaba ikisi de kısır mama olarak satılıyor ama üzerlerinde öyle bi ibare göremedim

Spectrum gayet güzel bir mama fazla bir fark yok