Kedilere Çip Taktırma

Tuanaalsk

Merhaba arkadaşlar kedim 4 aylık çip takılacak veterineri kuduz aşısı ile birlikte yapalım dedi sizce bir sakınca var mı

6 CEVAP

Dann

Bir sakınca yok aslında, Benim düşüncem aynı gün yaptırmasanız daha iyi olur , aşısından bir kaç gün sonra yaptırabiliyorsanız öyle yapın. Bir günde İki defa enjektöre maruz kalmasın. Tamamen tercih yani.

Pamres

Sorun olmaz diye düşünüyorum. Benim kedime de hem çip hem karma aşı olmuştu ilk aşısı geldiği zaman. Bir sıkıntı yaşamadık çok şükür. Ama yine de farklı günlerde yaptırmayı tercih edebilirsiniz

Mmtklndr

Çalıştığım yerden izin alma sıkıntısı yaşadığım için kedime her ikiside aynı gün yapılmıştı herhangi bir sorun yaşamadık

mrssekola

Ben aynı gün yaptırdım çünkü evden her çıkışı bir stres. Tekte çözdük işi. Sağlık aşçısından sorun yok. Kedinizi siz tanıyorsunuz. Tercih sizin.

Bence 6 aylık olduğunda çip taktırın derim

Ketonmanya

Merhabalar.

Hiçbir sakınca yok. Çip farklı yere takılıyor, aşı farklı yere yapılıyor. Ayrıca aşı vücuda yayılırken çip takıldığı yerde sabit kalıyor ve çözünmüyor. Birbirleriyle hiç alakaları yok yani. Rahat olun. :)

Bol patili günler dilerim.