Elizabeth Boyunluğu İle Mama Yemek Nasıl Kolaylaştırılabilir?

_irem_akkus

Merhabalar. Kedim astım ve bronşit tedavisi gördüğü sürede çok stres oldu. Bu sırada üstüne bir de maalesef babamı kaybettik. Daha da stres oldu ve kulak içi, kafa üstünde kaşımaya bağlı yaralar açıldı. Şimdi bunun için tedavi görüyor. 5 gün kadar bu boyunluğu takması gerek. Fakat mama ve su konusu biraz zor geldi bana. Elimde yedirip içiriyorum. Kısa süreli bile olsa evde olmadığım sırada zorlanmaması için ne yapabilirim?

2 CEVAP

mrssekola

Küçük kaba ve yükseğe koyun. Satrançtaki kale gibi düşünün yükselteç üstünde mama veya su kabı olacak, kabın etrafı boş olacak.

MarsMaya

Yakalıkla eğildiğinde yakalığın içinde kalacak çapa sahip bir tabak/kase kullanıp yükseltmeye çalışmıştım. Kitaplarla destekleyerek veya devrilmeyecek bir kabın açısını ayarlayarak falan. Bir de temiz düz yüzeye koyduğumda da daha rahat yiyordu benimki. Yakalık boyuyla alakalıdır belki. Evdeyken de dediğiniz gibi elimde yediriyordum kaseyi destekleyip vs. Biraz daha uzun sürseydi ayarlanabilir mama standı alacaktım.