Dişi Kedi Kısırlaştırma Operasyonu

Arkadaşlar merhaba 7 saat önce dişi kedim kısırlaştırma ameliyatı oldu şu anda yavaş da olsa yürümeye çalışıyor kaç saat sonra su ve mama vermeye başlamam gerekiyor ve bakım hakkında biraz detaylı yazarsanız sevinirim

4 CEVAP

Yelizthecat

Merhaba biz kısırlaştırdıktan 7 saat sonra su, 12 saat sonra da az az yaş mama verdik. Bakımı için pek bir şey gerekmedi çünkü dikişiyle hiç oynamadı

Narkoz etkisi varken kusma durumu olmazmi

GzdeAkbuz

Bizimki 1 gün yemedi veteriner eve götürmemiz için aradı gidip aldık az kendine gelmiş falan evde başına iş açmasın diye odama bırakıp su yaş mama almaya gidip geldigimde yerde olan hayvan yatağıma cikivermisti ne kadar panik olmuştum atlarken karnindaki dikişe bir sey olmustur diye sonrasinda kontrollere kadarda dikiş iplerini yalayarak uzatiyordu gırtlağına takilmasin diye ipleri kisalttim hep bir gözlem icindeydim yani o narkozlu haliyle tuvaletini bile yapmisti ama hem saatlerce yabanci yerde olmasi hemde o narkoz etkisi strese sokmuştu bizimkini eski haline 3hafta hatta 1 aya anca döndü

GzdeAkbuz

Bu arada yolda sallana sallana narkozdan galiba eve bir geldik çantadan cikartamadan kustu benimki tek o sıra oldu başka kusmadı yemek yemediği için herhalde