Yardim Lutfen

Cakeyta

Arkadaslar dayimin british kedisi var. Acikcasi kediye hicbir zaman iyi bakamadi. Bakmaya da cabalamadi. Yakin zamanda tekrar evlendi ve yeni esi kediyi istemedigi icin kediyi evden atti, balkonda bakiyor sanirim. Ben bu kediye cok acil yuva bulmak istiyorum. Cins kedi oldugu icin herkesin isteyecegini biliyorum bu sebeple cok dikkatli olmam gerek ama buna bile vaktim yok. Bu siteye guvendigim icin sadece bu siteye ilan verdim simdilik. Ilan kisminda da paylastim ama belki buradan gorup bu yavrucaga yardim etmek isteyen ve yuvasi olabilecek birisi cikar diye tekrar paylasiyorum.
Kisir, 1 yasinda ve erkek. Antalya’da yuva ariyor.

6 CEVAP

Mmtklndr

Keşke elimizden daha fazlası gelse bütün canlara huzurlu yuvalar bulsak insanlar bencil olduğu sürece bu mazlumlar sokaklarda acı içinde can verecek. Öyle bir hale gelmişiz ki dünya sadece bizim için yaratılmış ve hiç ölmeyecekmişiz gibi yaşıyoruz

Mmtklndr

Antalya’da akrabalarımız var sizin bu mesajınızı ve ilanınızın ekran görüntüsünü alıp attım. Yakınlarıyla ve arkadaşlarıyla konuşacaklar. Allah yardımcınız olsun İnşallah gerçekten merhametli olan insanların yuvalarında yaşar

Coconutbey

İnşallah bir an önce yuva bulur 🙏

Cakeyta

@mmtklndr , @coconutbey cok tesekkur ederim destek ve yardimlariniz icin
@prensesmincir kediyi sadece kisirlastirarak ilgilenmis ya da iyi bakmis olunmaz . Kedi bakimi bu kadar kolay degil . Ayrica kisirlastirmasi icin de bizler dil dokmustuk yani kendisi dusunmemisti . Zaten kendisi de cocuklari istiyor diye almisti eve alismis yavrucak simdi disarida nasil yasiyor tahmin bile edemiyorum . Tabii ki biri sahiplensin yeter diyerek ilk yazana sahiplendirmeyecegim . Bilincsiz insanlarin mesajini acmayi bile dusunmuyorum . Umarim en guze yuvayi bulabiliriz

Prensesmincir

0-10 yaş çocuğu olan,sinekliği olmayan,masraflarıyla ilgilenemeyecek olan kişilere vermeyin lütfen,birde dayınız ilgilenmiyorsa nasıl kısırlaştırdı 😁

Mmtklndr

Birde sosyal medyada Antalya’nın sahiplendirme sayfalarına yazsanız belki bir faydası olur.