Dişi Kedi Kedu

Arkadaşlar selam 19 saat önce kedim bir kısırlaştırma operasyonu geçirdi. Su verdim ama içmek istemedi ve şu an bize karşı biraz agresif benim masamın altına girdi ve elimizi falan uzatmaya çalıştığımızda biraz bağırıyor bunun sebebi ağrılarından dolayı mı yoksa bize kızıyor mu Ve bu saatten sonra ne yapmam gerekiyor

1 CEVAP

Cennet29

Üstüne gitmeyin özgür bırakın. Yatmak istediği yere temiz örtü yada yatak koyabilirsiniz rahat etsin. Yaş mama sulandırıp verebilirsiniz kuru mama yiyemiyolar bi süre. Yada evde siz yağsız tuzsuz tavuk haşlayıp etini suyunu verebilirsiniz yada en cok neyi seviyorsa ette olabilir.