Kedim Beni Sevmiyor

874 günlük british kedim var. Sıkıntı başlıktaki gibi kedim beni sevmiyor. Ev ahalisinden herkesi her gece gezer yanında mırlar yatar sevdirir kendini bana yok çok nadir sevdiriyor bana kendini kedi mırlaması nasıl bir şeydi onu bile unuttum.

Aslında kedi de haklı, veterinere ben götürürüm, yaylaya geldi mi gece evden kaçar ben yakalar getiririm, tırnakları dayak yiye yiye ben keserim (dayağı ben yiyorum kedi değil), evi ben süpürürüm yatarken keyfi bozulur vs vs.

Bu kedinin beni sevmesi için ne yapmam lazım?

6 CEVAP

TugceKoral

Kedinizin zor işlerini siz yapıyorsunuz anladığım kadarıyla :)
Değişik canlılardır, sizi sevmediğini zannetmiyorum sevmiyor olsa çok daha farklı hissettirir size emin olur :)
Zor olan işlerini yaptığınız gibi keyifli olanları da siz yapın, ödüllerini sizden yesin yaş mama vereceğiniz zaman siz verin, sevdiği oyuncakları ile siz oynatın, hatta tırnak keserken ödül mamasını bile deneyebilirsiniz, belki yediğiniz dayak azalır :)
Kolaylıklar dilerim.

Pamres

Hocam ay yerine niye un verdiniz ? 😅 o beni biraz gülümsetti 😂

Sevdiği mamaları vererek yavaş yavaş seçebilirsiniz. Belki böyle alışır. Ancak verdiğiniz mama ödül maması ve yaş mama ise her gün sık sık değil de haftada bir veya iki defa verilmeli sağlık için

Pamres

Ay yerine niye gün verdiniz? *

Tuanaalsk

Benim kedim de hiç cana yakın değil sadece sabah uyanınca sevdiriyor tek derdi oyun asla sırnaşmaz ben ödül mamasıyla halletmeye çalışıyorum 🥲

@pamres daha net tarih oluyor o yüzden

@TugceKoral malt yemiyor o yüzden kedi otu yiyor ben veriyorum yaş mama yiyor ben veriyorum ödül maması ben veriyorum dediğiniz gibi ağır işçilik bende.

@Tuanaalsk hiç değilse oyun oynayabiliyorsunuz, bizimkinin tek aktivitesi böcek avlamam

@pamres daha net tarih oluyor o yüzden

@TugceKoral malt yemiyor o yüzden kedi otu yiyor ben veriyorum yaş mama yiyor ben veriyorum ödül maması ben veriyorum dediğiniz gibi ağır işçilik bende.

@Tuanaalsk hiç değilse oyun oynayabiliyorsunuz, bizimkinin tek aktivitesi böcek avlamam