Kısırlaştırılmış Yavru Mama Önerisi.

somnium

merhaba arkadaşlar. kedim 6 aylık olacak, yeni kısırlaştı. royal canin kitten var şu an elimizde, 1.5 kg kaldı. bir yandan da kısır mamayı karıştırarak aşamalı geçmek istiyorum. yine royal canin’in yavrular için kısır mamasını düşündüm. lakin kararsız kaldım. bazıları hills’in daha iyi olduğunu söylüyor. ne kullanmalıyım?

1 CEVAP

Cemalchief

Virbac genc kisir var oneririm virbac guzel mamadir, birde 6 ay cok erkrn kisir mamaya gecis icin en azindan 10 aya kadar yavru ve ya yavru kisir mamalardan devam edin. Yavru kisir virbac,hills var baska gormedim