Kedinizin Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız

Tuanaalsk

Kedim hiç kendini sevdirmez kucakta durmaz tek derdi oyun sadece sabah uyandığında sevecen oluyor acaba beni mi sevmiyor nasıl anlarım

2 CEVAP

Benim ki de öyle bazı kediler keyiflerine düşkün olur yani canı isterse sevdirir canı isterse oynar karakter meselesi bence 😂

Emirrckr

Her kedinin karakteri farklı oluyor,kimisi sevgisini içinde yaşıyor kimisi dışına da yansıtıyor.
Yani sizi seviyorsa halinden memnundur,oyun oynuyor diyorsunuz demek ki mutsuz bir can değil,onu da böyle kabul edeceksiniz artık :))
Sabahları daha fazla sevdirmesinin nedeni hem daha çok ilgi beklemesi hem de gece boyu sizi görmüyorsa ondan kaynaklıdır.