Kedimin Marketlerde Alarmı Çalıştırıyor.

Kedimde çip var. Geçen gün veterinere götürdüm çıkışta bir markete girdim. Mersin sıcağında kediyi siyah arabada bırakırsam pişer diye markete soktum. Çıkarken alarmlar devreye girdi bir sürelik inceleme sonucu kediden öttüğünü anladık. Ben çipten olduğunu düşünüyorum. Daha önce böyle bir şey yaşayan oldumu?

Not:şaka değildir.

14 CEVAP

Ben bizimki ile sürekli giriyorum markete ama hiç ötmedik çok şükür. Hiç bu durumu yaşayan biriyle karşılaşmadım.

Mmtklndr

Bende kedimle markete gidiyorum daha önce hiç yaşamadım

Lorelei94

Eyvah yorumlara gore kimse bunu yaşamamis demek ki çiple alakali degil ama daha kotu bir fikrim var kediniz o alarmda ötcek bir seyler yemis ya da yutmus olabilir bi veterinere götürün derim =/

Pamres

Hahaha çok komik ve çok tuhaf bir olay 😅 bu nasıl mümkün olabilir? Anlam veremedim doğrusu. Daha önce hiç kedim ile markete girmediğim için tecrübe etmedim

Acarrabi

2 kedimle de girdim hiç böyle bir olay yaşamadım gerçekten çok ilginç.

MarsMaya

Bir kedim çipli hiç ötmedi. Kediyi boxla geçirdik test etmek için demişsiniz ama ben ne zaman o cihazlarda ötüyor olsam kredi kartım ötüyor. Siz kediyi geçirirken çantanız cüzdanınız cihaza yakınsa o ötmüş de olabilir. Çok ilginç bir konu başka başına gelen var mı acaba

Superisi814

Merhabalar,
Bahsi geçen durum hakkında daha önce hiç bir şey duymadım.Hic bir kedimle de markete girmedim, bu yüzden deneyimlemedim.
Ancak beğeni ve yorum bırakarak üstte kalmasını istiyorum bu başlığın.Takip edeceğim..

Superisi814

Merhabalar,
Bahsi geçen durum hakkında daha önce hiç bir şey duymadım.Hic bir kedimle de markete girmedim, bu yüzden deneyimlemedim.
Ancak beğeni ve yorum bırakarak üstte kalmasını istiyorum bu başlığın.Takip edeceğim..

Superisi814

Merhabalar,
Bahsi geçen durum hakkında daha önce hiç bir şey duymadım.Hic bir kedimle de markete girmedim, bu yüzden deneyimlemedim.
Ancak beğeni ve yorum bırakarak üstte kalmasını istiyorum bu başlığın.Takip edeceğim..

huqi

Bazen cüzdan, çanta gibi eşyaların eski alarmleri aktifleşiyor, bunu denediniz mi? Öyleyse eğer o alarmı kopartabilirsiniz.

@Lorelei94

Kedi alışveriş boyunca kendi taşıma kutusunda gezdi herhangi bir şey yemiş olamaz.

@huqi kediyi box ile geçirince ötüyordu. Her şeyi tek tek denedik arabanın anahtarından çantadaki kitapçığına kadar

@superisi814 teşekkür ederim

Prensesmincir

Reyondan yaş mama dızladıysa ruhunuz duymaz 😁😁😁

Lorelei94

Alışveriş boyunca yememistir tabi ki ama evde yemis olabilir ve siz alışverişte farketmissinizdir neden olmasin?

AhsenAise

İlginç ve şirin bir durum
Yani elbette sizin için sıkıntı olmuş ama...
Kedicik yüzünden alarmın aktiflesmesi, personelin şaşkınlığı
Çok çok sevimli bir durummus