Büyük Boy Kedi Tuvaleti

erhan354

Arkadaşlar merhaba, 2 kedim var ve büyük boy bir kedi tuvaleti arıyorum. Öneri yapabilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

6 CEVAP

didemuysl

********da xl kedi tuvaletleri mevcut fiyatı da gayet makul bi fiyat ben aldım çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Cennet29

Suzionline intgram hesabında dev kum kabı vardı tuvaletin adını unuttum. Ordan bakabilirsiniz

serkan5524

trixie öneririm üstü karbon filtreli

AyseMia

Çınar XXL kedi tuvaleti diye geçiyor, piyasadaki en büyük kedi tuvaleti benim bildiğim. Ben kedim yavruluğundan beri kullanıyorum daha büyük boyu varsa bile çok nadirdir, memnunum size de tavsiye ederim. 65-45-50 ölçülerinde ve filtreli. Büyük boy kedi tuvaletinin 2 sıkıntısı var, 1- sürekli fazla kum koymak zorundasınız doldurabilmek için yoksa dibe yapışır, kap büyük olunca haliyle bir o kadar fazla kum alıyor, 2- yıkamak gerçekten zor insanın beli ağrıyor. Ama elbette ki evladım çok rahat ediyor, onlar için her şey değer. 👍🐾

Superisi814

Merhaba

H epsi burada milo marka kedi tuvaletinin büyük boyunu kapalı WC için kullanıyoruz.Acik olanin markasını unuttum,o da tekne kadar .
4 kedim var.
Eksi yön olarakfazla kum koymak gerektiği konusunda Aysemia ile hemfikirim.

erhan354

Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Hepsine teker teker bakacağım