Kedim Sarı Köpük Kustu Ve Titriyor

ssuwude

Arkadaşlar saat gece 2 buçuk hiçbir veteriner telefonlarımı açmıyor hiçbiri açık değil kedim 1-2 aydır tavuk agzına sürmüyor alerji olmuştu annem de az önce biraz tavuk vermis uyarmama kızmama ragmen ve kustu onun pesine safra kusmaya basladı pesine köpük kusmaya basladı sureklı olarak ilk kusmasından sonra hafif titremesi oldu tavuktan mı olmustur ne yapmalıyım ne olur yardımcı olun

3 CEVAP

aslihan_e

Böyle bir durumda ancak alerjiye karşı ilaçlar etki edebilir, evde bir şey yapamazsınız. Solunumda sıkıntı var mı? Hangi şehirdesiniz? Profilinizdeki gibi Tokat'taysanız Orthopati vet. 7/24 açık görünüyor

aslihan_e

Ve evet kusma da bir tavuk alerjisi belirtisidir ama biz burdan kesin bilemeyiz ondan olup olmadığını.

ssuwude

alerji aşısı yapılmıştı şu an rahatladı durumu iyi teşekkür ederim