Kedim Safkan Mi Yoksa Kırma Mi?

Slotthes

Geçenlerde bir kedi aldım bana british olduğu söylendi fakat geçenlerde eve gelen misafir bunun kırma olduğunu söyledi sizce saf mıdır kırma mıdır?

8 CEVAP

somnium

hayvansever bir sayfada bu tarz bir soruyu sormanız ne kadar ironik. saf olmasa geri mi vereceksiniz yani?

Slotthes

Saf olmasa geri vereceğim gibi birşey söylemedim kedimin ırkı ne onu öğrenmek istiyorum lütfen düşünmeden cevap yazmayın.

AyseMia

Kediniz görünürde Scottish Straight gibi ancak geçmişi bilinmez atalarında farklı cinsler de olabilir. British olmadığı ise görüşünden zaten bariz ortada; burnu, ağzı fazla uzun, kulakları büyük, uzun ve sivri, bacakları uzun ve vücudu tamamıyla ince görünümlü bir British'e göre. British'te bunlar tam tersidir yavruyken dahi ve saf kan British diyebilmek için de 7 kuşak soyunu belgeleyen şecere belgesi olması gerekir kedinin kendisinin yada anne-babasının.

Simbaloski

Sorunuza bir cevabım yok ama coooook tatlı olduğu kesin 😍

KimJeongguk

Scottish Straight Lynx Point kediniz.

Prensesmincir

kulakları fazla büyük geldi emin olamadım 😔 biraz daha büyümesini bekleyin veteriner ne diyor?

AyseMia

Veteriner Hekimlerin çoğu ırktan anlamaz ayrıca.

user031202

Ne saçma bir soru bu ya cinslere neden bu kadar takılıyorsunuz size söylenen ırk olmasa geri mi vereceksiniz? Kedi işte cinsinin ne önemi var saçmaladınız iyice