Sokak Canları Besleme

teddybal

Selamlar, bu ay sokaktaki kediler için Vancat Balıklı Pirinçli Yetişkin Kedi Maması, sokaktaki köpekler için Goody Yavru Köpek Maması almayı düşünüyorum ama iki markayı da daha önce kullanmadım, önerir misiniz, kötüler mi yenmeme durumu olur mu?

4 CEVAP

AhsenAise

Goody öylesine sorunlu bir mama ki hala üretiliyor olması hayret verici

Vancat i bizim ne evdeki ne sokaktaki bebisler yemedi
Prochoise da keza

LaVital büyük boy kedi mamaları oldukça ekonomik v çoğunlukla kedilerin reddetmedigi bir mama

Köpekler için trendline mama güzel ,severek tüketiyorlar

teddybal

Teşekkür ederim, aroma öneriniz var mı peki

teddybal

Köpek mamaları için soruyorum bu arada aromayi

AhsenAise

Trendline biftekli köpek mamasina hayır diyen köpek görmedim henüz
İsterseniz deneyin