Kedim 1 Yaşında İshal Oldu Öncesinde De İshal Olmuşluğu Var Ama Bu Denli Olmamıştı Tuvletni Tutamy?

Fistooo

Tuvaletini tutamıyor tuvalet kabına gidinceye kadar yapmış olur yemesinde bir problem yok

4 CEVAP

Fistooo

Öncelikle teşekkür ederim cevabın için kedimin dışarıyla bağlantısı var benim verdiğim yiyecek maması dışında ve arada ödül olarak verdiklerim dışında bir şey vermiyorum olduysa dışarıda olmuştur yakın zamanda kisirlastiricam disariyla bağlantısını keser mi

MiaMavi

Merhaba ,
Direkt tuvaletini tutamayacak duruma geldiyse tarihi geçmiş veya sıcaklardan bozulmuş bir yiyecek vermiş olabilir misiniz ? Bir keresinde tarihi geçmiş bir bağısıklık güçlendirici vermiştim kedime bir anda ishal olmuş iki gün sürmüştü bu durum . Böyleyse aralıklı besleme imkanınız varsa aralıklı besleyebilirsiniz midesi dinlensin .

AyseMia

Çok alıştıysa kısırlaştırsanız da dışarıyı isteyebilir. Ancak kararlılık ve zamanla halledilmeyecek bir durum değil. İshale yatkınlığı olan bir kedinin dışarıya salınması da doğru değil zaten, evdeyken siz ne kadar dikkat etseniz de dışarı çıktığında ne yiyip içtiğini asla takip edemezsiniz.

Coconutbey

Kesinlikle o kedi dışarda olmamalı daha çok mikrop kapar çünkü.. yaş mama vermeyin kuru mama yesin farklı bir ürün de vermeyin. Geçmiyorsa da mutlaka gastro mamaya başlayın bizde ancak öyle geçmişti