Bir Bakar Mısınız

user031202

Bahçede beslediğim yavruları akşam odunluğa kapatıyorum (gece vahşi hayvanlar geliyor çünkü) yanlarında mama su her şey var anneleri de yanlarında o bir delik bulup çıkıyor gerçi ama geri giriyor sonra neyse bu yavrular odunluğa hiç gitmek istemiyor hepsi birden eve saldırıyor birini çıkartırken diğer çıkarttığım da tekrar içeriye giriyor ailem eve girmelerini istemiyor ne yapacağımı şaşırdım artık neden odunluğa girmek istemiyorlar anlamıyorum güzel bir alan yaptım onlara her şeyleri var kapalı mı kalmak istemiyorlar diye düşünüyorum ama tüm gün dışarıdalar zaten bizim evede girseler kapalı kalacaklar aynı şey neden odunluk değil de bizim ev? Bizimle mi kalmak istiyorlar acaba 🤔 kendi alanlarını onlara nasıl sevdirebilirim? Sabaha kadar bağırıyorlar ailem söyleniyor🤦🏻‍♀️

3 CEVAP

Mmtklndr

Bence kapalı kalma fikrini sevmiyorlar benim kedimde evde bizim oturduğumuz odalarda vakit geçiriyor kapısı kapalı bir alanda durmaktan nefret eder size alıştıkları ve artık sizi benimsedikleri için yanınızda olmak istiyorlar

user031202

Sabahtan akşama kadar kapatmıyorum sonuçta akşam olunca güvenleri açısından kapalı kalmaları gerekiyor ama hayvan işte bunu anlamıyor ve evet bana alışıklar bahçede koltukta sabah ben otururken onlar da kucağımda uyuyor muhtemelen bu yüzden akşamda birlikte olmamızı istiyorlar ama maalesef hiçbir şey dört dörtlük olmuyor

Emirrckr

Muhtemelen akşam da sizinle olmak istiyorlar :)