Mantar İçin Travazol-Oceral

sweets

Travazol krem ve oceral sprey kullanıp fayda gören var mı arkadaşlar mantar için?

3 CEVAP

PofudukLeo

Ecosin banyosu yaptık 2 kez. Tüm eşyaları da bununla dezenfekte edildi bizde 2. tekrardan sonra çok işe yaradı.

sweets

Biz de ecosin banyosu yaptık iyi geldi ama tamamen bitirmedi. Ve ayrı tutmamıza rağmen evdeki diğer kedimize bulaştı. Bu sefer birinde bitmek üzereyken diğerinde başladı :/ bu döngü yüzünden kafayı yemek üzereyim

PofudukLeo

Zor bir süreç durumunuzu tahmin edebiliyorum umarım en kısa sürede atlatırsınız. Ortak eşya kullanımını engelleyin mutlaka engelleyemediginiz tuvalet vs sürekli dezenfekte etmeye çalışın ki daha fazla bulaş olmasın.